• BIST 97.988
  • Altın 242,195
  • Dolar 6,2610
  • Euro 7,3524
  • İzmir 20 °C

Aliağa’da Okullar Arası Turnuvalar Başladı

Aliağa’da Okullar Arası Turnuvalar Başladı
Aliağa Haber / Foça HaberAliağa / Dikili Haber / Bergama Haber / Karşıyaka Haber/ Menemen Haber / İzmir Yeni Vizyon Gazetesi / Aliağa Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından her yıl düzenlenen okullar arası spor turnuvaları başladı.
ALİAĞA’DA OKULLAR ARASI TURNUVALAR BAŞLADI
Aliağa Haber / Foça HaberAliağa  / Dikili Haber / Bergama Haber / Karşıyaka Haber/ Menemen Haber / İzmir Yeni Vizyon Gazetesi
Aliağa Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından her yıl düzenlenen okullar arası spor turnuvaları başladı. Turnuvalar, ‘23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ ile ‘19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’ spor etkinlikleri kapsamında düzenleniyor. Finalleri 19 Mayıs ve 23 Nisan haftasında yapılacak olan spor müsabakaları; voleybol, futbol, basketbol, atletizm, masa tenisi ve satranç branşlarında yapılacak.  
 
‘23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ kapsamındaki turnuvalar ortaokullar arasında; ‘19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’ çerçevesindeki turnuvalar ise liseler arasında olacak.
 
Okullar arası büyük bir heyecana neden olacak olan müsabakalar 80. Yıl Lisesi ile Barbaros Anadolu Lisesi arasında Petkim Spor Salonu’nda oynanan voleybol karşılaşması ile başladı.  
 
LİSELER ARASI TURNUVA FİKSTÜRÜ
 
FUTBOL:
1 Mart 2016 Salı (11.00-12.30)
80. Yıl Lisesi- Habaş Lisesi
 
1 Mart 2016 Salı (12.30-14.00)
Ticaret Meslek Lisesi- Barbaros Anadolu Lisesi
 
8 Mart 2016 Salı (11.00-12.30)  
80. Yıl Lisesi- Ticaret Meslek Lisesi
 
8 Mart 2016 Salı (12.30-14.00)
Heydar Aliyev Lisesi- M.Güngör Çolakoğlu Lisesi
 
17 Mart 2016 Perşembe (11.00-12.30)  
80. Yıl Lisesi- Barbaros Anadolu Lisesi
 
17 Mart 2016 Perşembe (12.30-14.00)
Aliyev Lisesi-Aliağa Anadolu Lisesi
 
30 Mart 2016 Çarşamba (11.00-12.30)    
Habaş Lisesi- Ticaret Meslek Lisesi
 
30 Mart 2016 Çarşamba (12.30-14.00)
M. Güngör Çolakoğlu Lisesi- Aliağa Anadolu Lisesi
 
6 Nisan 2016 Çarşamba (11.00-12.30)
Habaş Lisesi- Barbaros Anadolu Lisesi
 
26 Nisan 2016 Salı (11.00-12.30)
A Grup 1. Si- B Grup 2. Si
 
26 Nisan 2016 Salı (12.30-14.00)
A Grup 2. Si – B Grup 1. Si
 
9 Mayıs 2016 Pazartesi (11.00-12.30)
3.-4. Lük maçı
 
9 Mayıs 2016 Pazartesi (11.00-12.30)
FİNAL MAÇI
 
BASKETBOL:
23 Mart Çarşamba (13.00-14.00) 
80 .Yıl Lisesi- Ted Koleji
 
23 Mart Çarşamba (14.30-15.30)
Aliağa Anadolu Lisesi- Barbaros Anadolu Lisesi
 
25 Mart 2016 Cuma (11.00-12.00) 
80. Yıl Lisesi- Final Temel Lisesi
 
25 Mart 2016 Cuma (12.30-13.30)
Aliağa Anadolu Lisesi- Ticaret Meslek Lisesi
 
28 Mart 2016 Pazartesi (13.00-14.00)
Ted Koleji- Alp Oğuz Anadolu Lisesi
 
28 Mart 2016 Pazartesi (14.30-15.30)
Barbaros Anadolu Lisesi- Habaş Lisesi
 
31 Mart 2016 Perşembe (09.30-10.30)   
80. Yıl Lisesi- Alp Oğuz Anadolu Lisesi
 
Aliağa Anadolu Lisesi-Habaş Lisesi
31 Mart 2016 Perşembe (11.00-12.00)
 
4 Nisan 2016 Pazartesi (13.00-14.00)
Final Temel Lisesi- Alp Oğuz Anadolu Lisesi
 
4 Nisan 2016 Pazartesi (14.30-15.30)
Ticaret Meslek Lisesi- Habaş Lisesi
 
7 Nisan 2016 Perşembe (09.30-10.30)
Final Temel Lisesi- Ted Koleji
 
7 Nisan 2016 Perşembe (11.00-12.00)
Ticaret Meslek Lisesi- Barbaros Anadolu Lisesi
 
11 Nisan 2016 Pazartesi (13.00-14.00)
A Grup 1. Si- B Grup 2. Si
11 Nisan 2016 Pazartesi (14.30-15.30)
A Grup 2. Si- B Grup 1. Si
 
18 Mayıs 2016 Çarşamba (13.00-14.00)
3.-4. Lük Maçı
 
18 Mayıs 2016 Çarşamba (14.30-15.30)
Final Maçı
 
VOLEYBOL (KIZ)
29 Şubat 2016 Pazartesi (10.00-12.00)
Aliağa Anadolu Lisesi- Ticaret Meslek Lisesi
 
29 Şubat 2016 Pazartesi (12.00-14.00)
80. Yıl Lisesi- Barbaros Anadolu Lisesi
 
18 Mart 2016 Cuma  (10.00-12.00)
Aliağa Anadolu Lisesi- 80. Yıl Lisesi
 
18 Mart 2016 Cuma (12.00-14.00)
Alp Oğuz Anadolu Lisesi- M. Güngör Çolakoğlu
 
21 Mart 2016 Pazartesi (10.00-12.00)
Aliağa Anadolu Lisesi- Barbaros Anadolu Lisesi
 
21 Mart 2016 Pazartesi (12.00-14.00)
Alp Oğuz Anadolu Lisesi- Habaş Lisesi
 
24 Mart 2016 Perşembe (10.00-12.00)
Ticaret Meslek Lisesi-80. Yıl Lisesi
 
24 Mart 2016 Perşembe (12.00-14.00)
M. Güngör Çolakoğlu Lisesi-Habaş Lisesi
 
25 Nisan 2016 Pazartesi (10.00-12.00)
Ticaret Meslek Lisesi- Barbaros Anadolu Lisesi
 
10 Mayıs 2016 Salı (10.00-12.00)
A Grup 1. Si- B Grup 2. Si
 
10 Mayıs 2016 Salı (12.00-14.00)
A Grup 2. Si- B Grup 1. Si
 
17 Mayıs 2016 Salı (10.00-12.00)
3.4. lük maçı
 
17 Mayıs 2016 Salı (12.00-14.00)
Final Maçı
 
SATRANÇ:
16 Mayıs 2016 Pazartesi Günü saat 09.30’da Belediye Satranç Salonunda yapılacaktır.
 
MASA TENİSİ:
11 Mayıs 2016 Çarşamba Günü saat 11.00’de Aliağa Anadolu Lisesinde yapılacaktır.
 
ATLETİZM:
12 Mayıs 2016 Perşembe Günü saat 09.30’da Toki Futbol Sahasında yapılacaktır.
 
KROS:
16 Mayıs 2016 Pazartesi Günü saat 09.30’da sahil bandımız Cumhuriyet meydanında yapılacaktır.
 
ORTAOKULLAR ARASI SPOR TURNUVALARI FİKSTÜRÜ
3 Mart 2016 Perşembe (11.00-12.30)
Gazi Ortaokulu- M. Saka Ortaokulu
 
3 Mart Perşembe (12.30-14.00)
Helvacı Ortaokulu- Yeni Şakran Ortaokulu
 
4 Mart 2016 Cuma (11.00-12.30)
Petrokimya Ortaokulu-Şehit Kemal O.okulu
 
4 Mart 2016 Cuma (12.30-14.00)
Ş.Çavuş Bülent Kula- Fatih Ortaokulu
 
10 Mart 2016 Perşembe (11.00-12.30)
Petrokimya Ortaokulu- Gazi Ortaokulu
 
10 Mart 2016 Perşembe (12.30-14.00)
Ş.Çavuş Bülent Kula- Helvacı Ortaokulu
 
15 Mart 2016 Salı (11.00-12.30)
Şehit Kemal Ortaokulu- Gazi Ortaokulu
 
15 Mart 2016 Salı (12.30-14.00)
Fatih Ortaokulu- Helvacı Ortaokulu
 
21 Mart 2016 Pazartesi (11.00-12.30)
Petrokimya Ortaokulu- M.Saka Ortaokulu
 
21 Mart 2016 Pazartesi (12.30-14.00)
Ş.Çavuş Bülent Kula- Yeni Şakran
 
25 Mart 2016 Cuma (11.00-12.30)  
Şehit Kemal Ortaokulu- M.Saka Ortaokulu
 
25 Mart 2016 Cuma (12.30-14.00)
Fatih Ortaokulu- Yeni Şakran Ortaokulu
 
5 Nisan 2016 Salı (11.00-12.30)
A Grubu 1. Si- B Grubu 2. Si
 
5 Nisan 2016 Salı (12.30-14.00)
A Grubu 2. Si – B Grubu 1. Si
 
12 Nisan 2016 Salı (11.00-12.30)
3.-4.’ Lük maçı
 
12 Nisan 2016 Salı (12.30-14.00)
FİNAL
 
VOLEYBOL (KIZ)
1 Nisan 2016 Cuma (10.00-12.00)
Şehit Çavuş Bülent Kula O.O-Gazi Ortaokulu         
 
1 Nisan 2016 Cuma (12.00-14.00)
Petrokimya Ortaokulu- Helvacı O.O
 
4 Nisan 2016 Pazartesi (10.00-12.00)
Petrokimya Ortaokulu- Fatih Ortaokulu
 
4 Nisan 2016 Pazartesi (12.00-14.00)
Gazi Ortaokulu- Aliağa Ortaokulu
 
6 Nisan 2016 Çarşamba (10.00-12.00
Şehit Çavuş Bülent Kula O.- Petrokimya O
 
6 Nisan 2016 Çarşamba (12.00-14.00)
Helvacı Ortaokulu-Gazi Ortaokulu
 
8 Nisan 2016 Cuma (10.00-12.00)
Gazi Ortaokulu- Fatih Ortaokulu
 
8 Nisan 2016 Cuma (12.00-14.00)
Petrokimya Ortaokulu- Aliağa Ortaokulu
 
11 Nisan 2016 Pazartesi (10.00-12.00)
Şehit Çavuş Bülent Kula O.-Fatih Ortaokulu
 
11 Nisan 2016 Pazartesi (12.00-14.00)
Aliağa Ortaokulu- Helvacı Ortaokulu
 
13 Nisan 2016 Çarşamba (10.00-12.00)
Gazi Ortaokulu- Petrokimya Ortaokulu
 
13 Nisan 2016 Çarşamba (12.00-14.00)
Fatih Ortaokulu- Helvacı Ortaokulu
 
18 Nisan 2016 Pazartesi (10.00-12.00)
Helvacı Ortaokulu- Şehit Çavuş B. Kula O.
 
18 Nisan 2016 Pazartesi (12.00-14.00)
Fatih Ortaokulu- Aliağa Ortaokulu
 
22 Nisan 2016 Cuma (10.00-12.00)
Şehit Çavuş Bülent Kula Ortaokulu- Aliağa Ortaokulu
 
ATLETİZM
29 Mart 2016 Salı (09.30) Toki Futbol Sahasında 100-200-400 metre elemeler,
 
15 Nisan 2016 Cuma (09.30) Toki Futbol Sahasında 100-200-400 metre Finalleri yapılacaktır.
 
KROS MÜSABAKALARI
21 Nisan 2016 Perşembe (09.30) sahil bandımızda Cumhuriyet meydanında yapılacaktır.
 
MASA TENİSİ
20 Nisan 2016 Çarşamba (11.00) Aliağa Anadolu Lisesi’nde yapılacaktır.
 
SATRANÇ
19 Nisan 2016 Salı (09.30) Belediye Satranç Salonunda yapılacaktır. / EGE BASIN GRUBU
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 232 616 28 78 Faks : 0 232 616 28 78