Aliağa MHP Meclis Üyeleri
MHP Aliağa Belediye Başkan adayı Hüseyin Şengül 29 Mart seçimleri sürecinde belediye meclis üyeleri ve il genel meclis üyelerini açıkladı. Aliağalılar Derneğinde düzenlenen kahvaltıya MHP Aliağa Belediye Başkan

 

 

 

MHP ALİAĞA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI,” ÖMER TURGUT OĞUZ ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAPACAK KAPASİTEDE BİRİSİ DEĞİL.

 

 

ZATEN ALİAĞA BELEDİYESİNİ YÖNETECEK, ŞEVK VE HEYECANI, GÜÇ VE DERMANI DA YOKTUR. HEPİNİZİN BİLDİĞİ GİBİ 70 YAŞINA YAKLAŞMIŞ AMA YAŞINDAN DA ÇOK DAHA FAZLA GÖSTERMEKTEDİR.”

 

 

MHP ALİAĞA İLÇE ÖRGÜTÜ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ VE İL GENEL MECLİS ÜYELERİNİ AÇIKLADI

 

MHP Aliağa Belediye Başkan adayı Hüseyin Şengül 29 Mart seçimleri sürecinde belediye meclis üyeleri ve il genel meclis üyelerini açıkladı. Aliağalılar Derneğinde düzenlenen kahvaltıya MHP Aliağa Belediye Başkan adayı Hüseyin Şengül, MHP Aliağa İlçe Başkanı Nail Kaymak ve belediye meclis üyeleri katıldı. Meclis üyelerini ve il genel meclis üyelerini açıklayan Hüseyin Şengül Aliağa Belediye Başkanı Tansu Kaya ve CHP Aliağa Belediye Başkan adayı Ömer Turgut Oğuz"u eleştirdi. Aliağa Belediye başkanı Tansu Kaya"nın 28 Mart yerel seçimlerinden önce verdiği sözleri tutmadığını belirten Şengül Turgut Oğuz"un sahaya çıkmadan havlu attığını belirtti. Turgut Oğuz geçtiğimiz hafta yaptığı basın açıklamasını eleştiren Şengül basın açıklamasını “Dağ fare doğurdu” şeklinde nitelendirdi. Şengül “CHP Aliağa Belediye Başkan adayı Ömer Turgut Oğuz Aliağa Belediyesinin 20 trilyon kadar borcu olduğunu, belediye şirketinin batık spor kulübünün batık olduğunu söyledi. 20 trilyon borç yüzünden daha büyük projelerle belediyeyi daha çok borçlandırmayacağını belirtti. Daha sahaya çıkmadan havlu attı. Para gerektirmeyen işler yapacağını belirtti. Bunları da işsizlik ve kadın ve gençlere iş bulacağını belirtti. İşi hangi kaynaktan bulacağını dahi maalesef söyleyemedi. AKP"den 2000 oy Aliağa"dan 15000 oy alacağını belirten Ömer Turgut Oğuz Aliağa Belediye Başkanlığı yapacak kapasitede birisi değil. Zaten Aliağa belediyesini yönetecek, şevk ve heyecanı, güç ve dermanı da yoktur. Hepinizin bildiği gibi 70 yaşına yaklaşmış ama yaşından da çok daha fazla göstermektedir.” Dedi.  Aliağa Belediye Başkanı Tansu Kaya"nın 24 Mart yerel seçimlerinde verdiği sözleri tutmadığını belirten Şengül Aliağa halkının gençliğine ve dinamikliğine güvendiği Tansu Kaya"ya oy verdiklerini ve hüsrana uğradıklarını belirtti.

 

MHP Aliağa Belediye Başkan adayı Hüseyin Şengül meclis üyeleri;

 

Kontenjan Belediye meclis üyeleri

Zeynel yavuz

Gülseren alkış

 

Aliağa Belediye Meclis üyeleri

Mehmet Ali Özkurt

Emin Aslan

Mete Tercan

İrfan Uyanık

Yasemin Özkan

Sevim Kaya

Mehmet Akbulut

Haşim Gökalp

Tansel Tanrıkulu

Engin Akarsu

İsmail Köylü

Fatma Arıcan

Gülten Taşbaş

 

İl genel Meclisi

Ali fuat yaşar

Cihan köybaşı

Mehmet ürün

Enver Özdemir

http://www.aliagahaber.com/ sitesinden 04.05.2016 tarihinde yazdırılmıştır.