• BIST 10471.32
  • Altın 2446.901
  • Dolar 32.7888
  • Euro 35.2074
  • İzmir 22 °C

Sektör Lideri AvivaSA 10. Yılını Kutladı

Sektör Lideri AvivaSA 10. Yılını Kutladı
“Yarın Şimdiden Güzel” mottolu yeni marka konumlandırmasının yanı sıra, insana ve kültüre daha fazla yatırım

SEKTÖR LİDERİ AVİVASA 10. YILINI KUTLADI

“Yarın Şimdiden Güzel” mottolu yeni marka konumlandırmasının yanı sıra, insana ve kültüre daha fazla yatırım hedefiyle, AvivaSA; 10. yıl kutlamaları kapsamındaki farklı çalışmalarını, bir gala gecesiyle taçlandırdı. Mesut Yar’ın keyifli sohbeti ve Fatih Erkoç’un müziğiyle renklenen geceye, AvivaSA yöneticileri, müşterileri ve iş ortaklarının yanı sıra; iş dünyasından önemli isimler katıldı.

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün lideri AvivaSA, yıl içine yaydığı 10.yıl kutlamalarını, bir gala gecesiyle tamamladı. Mesut Yar’ın keyifli sohbeti ve Fatih Erkoç’un canlı performansıyla renklenen geceye, iş dünyasının, sigorta ve finans sektörünün önemli isimleri katıldı. Sabancı Holding Sigorta Grup Başkanı Haluk Dinçer ve AvivaSA CEO’su Fırat Kuruca ev sahipliğindeki geceye, Sabancı Holding CEO’su Mehmet Göçmen de katıldı.

BAŞARININ ÜÇ TEMEL NEDENİ

Mesut Yar’ın ilk talkshow konuğu Sabancı Holding Sigorta Grup Başkanı Haluk Dinçer oldu. Dinçer, Sigorta sektörünün Sabancı Holding için her zaman öncelikli sektörlerden birisi olduğunu, global ortakları Aviva’nın da, Türkiye ve Türk pazarını “yıldız pazar” olarak nitelendirdiğini vurgulayarak şunları söyledi: “bireysel emeklilik sektöründe 2015 yılında elde ettiğimiz sektör liderliğini sürdürüyoruz. 10 yıl içinde, müşteri sayımızda 3 kat ve fon büyüklüğünde 13 kat artış gösterdik. Bu başarının altında 3 temel neden yatıyor. İlki, AvivaSA’nın özverili ve deneyimli çalışan ve yönetici kadrosu.  İkincisi, köklü Sabancı Holding geleneği ve gücü… Ve son olarak, 300 yıllık Aviva tecrübesi. ” dedi.

TÜRKİYE’NİN VE DÜNYANIN 10 YILI: VİDEO ÇALIŞMALARI,  10 YIL ARAŞTIRMASI VE ALMANAK

Mesut Yar’ın bir diğer talkshow konuğu ise, AvivaSA CEO’su Fırat Kuruca idi. Kuruca, 10.yıl kutlamalarını, Mart ayında Antalya'da düzenledikleri Vizyon Toplantısı ile başlattıklarını belirterek; “Ağustos ayında ise, dijitalleşme, müzik, sinema ve spor gibi tüm insanlık için önemli ilgi alanlarında, ülkemizde ve dünyada son 10 yılda gerçekleşen başarıları hatırlatmayı amaçlayan bir dijital iletişim çalışması başlattık. Dijital iletişim projemizde, yazar ve belgeselci Bedia Ceylan Güzelce’nin sunumu ve kendi alanlarının ünlü ve başarılı isimleriyle röportajlardan oluşan videolar hazırladık. Videolarımız televizyonda ve tüm sosyal medya hesaplarımızda yayımlandı ve yoğun ilgi gördü.” dedi

TÜRKİYE, GELECEĞİNİ ÇOCUKLARINDA GÖRÜYOR

Ardından, dijitalleşme, müzik, sinema ve spor alanlarında en başarılı isimlerin belirlendiği ve geçmiş 10 yılın “Keşke”lerini ve geleceğin “Mutlaka”larını içeren, “Türkiye’nin 10 Yılı” adlı bir araştırma gerçekleştirdiklerini vurgulayan Kuruca; “Türkiye temsili araştırmamızdan elde edilen en önemli ve sevindirici sonuç, insanımızın geleceğini “çocuklarında” görmesi oldu. Ve son olarak ise, tüm sonuçlardan oluşan ve Türk insanının yıllarca kütüphanelerine güzellik katacak, “Son 10 Yılda İz Bırakanlar” almanağını hazırladık.” dedi.

İNSANA VE KÜLTÜRE YATIRIM VE “YARIN ŞİMDİDEN GÜZEL”

AvivaSA ailesi olarak bu yılı, aynı zamanda insana ve kültüre daha fazla yatırımı hedefleyen bir dönüşüm yılı ilan ederek; ofis ortamlarından, iş yapış şekillerine kadar her şeyi yeniden ele aldıklarını vurgulayan AvivaSA CEO’su Fırat Kuruca bu köklü değişimi, “Mutlu Çalışan, Mutlu Müşteri” mottosuyla özetleyerek şunları söyledi: “Sürekli devinim içinde, değişmeden var olamazsınız. Öncelikle çalışanlarımızın daha fazla mutlu olmaları gerekiyor. Böylece, sadece hizmeti değil, duyguyu da müşterilerimize aktarabilirler. Müşterilerimizin AvivaSA’ya dair hissettiği duygu, bizim kültürümüzün yansıması ve yarınımızın garantisi demektir. Ayrıca bu yıl, “Yarın Şimdiden Güzel” mottomuzda özetlenebilecek yeni marka konumlandırmamızı hayata geçirdik. Dünya değişiyor, tüketici ihtiyaçları ve beklentileri değişiyor, trendler değişiyor… Elbette böylesi bir geleceğe hazırlanma sürecinde, markanızı da buna göre konumlandırmak durumundasınız.”

GELECEĞİ, “MÜŞTERİ ODAKLILIK” VE “DİJİTALLEŞME” OLGULARI ŞEKİLLENDİRECEK

Müşteri odaklılık kavramının, artık şirketlerin büyümesi ve hatta hayatta kalması için olmazsa olmaz hale geldiğini ifade eden Kuruca sözlerini şöyle tamamladı: “Günümüzü artık, insan odaklı bir dönem olarak bile tanımlayabiliriz. Yeni teknolojileri hızlıca adapte edip, müşterilerinin ve çalışanlarının hayatında fark yaratan şirketler öne çıkıyor artık. Sektörümüz yapısı gereği, bazı durumlarda 50-60 yıla uzanan müşteri ilişkilerinin kurulduğu; gelecek ve bugün güvencesi gibi hayati ihtiyaçlarla insan yaşamına dokunan ve insanla iç içe bir sektördür. Geleceği şekillendirecek alanlardan birisi dijitalleşme olsa bile; sadakat, güven ve iş yapma şeklinden kaynaklanan “tercih edilen kurum” olma gerçeği değişmeyecektir. Hatta belki de güven ve sadakate en çok dijital dünyada ihtiyacımız var.”/EGE BASIN GRUBU

GAZETELERİMİZ

GÜNAYDIN EGE GAZETESİ     www.gunaydinege.net

BAKIRÇAY GAZETESİ         www.bakircay.com

EGE HÂKİMİYET GAZETESİ    www.egehakimiyet.com

FOTO HABER GAZETESİ         www.fotohaber.com.tr

VAZİYET GAZETESİ            www.yenivaziyet.com

YENİ VİZYON GAZETESİ         www.yenivizyon.net

ARASTA GAZETESİ            www.arastahaber.com

ALİAĞASPOR GAZETESİ        www.aliagaspor.com     

SAZAN MİZAH GAZETESİ       www.yenisazan.com

İNTERNET SİTELERİ İÇİN TIKLAYINIZ

ALİAĞA HABER           www.aliagahaber.com

ARASTA HABER           www.arastahaber.com

YENİ SAZAN               www.yenisazan.com

YENİ VAZİYET              www.yenivaziyet.com

YENİVİZYON              www.yenivizyon.net

ALİAĞA TARİHİ           www.aliagatarihi.com

GÜNAYDIN ALİAĞA         www.gunaydinaliaga.com

ALİAĞASPOR              www.aliagasport.com

ALİAĞAMIZ                www.aliagamiz.com

BAKIRÇAY                  www.bakircay.com

EGE HÂKİMİYET             www.egehakimiyet.com

GÜNAYDIN İZMİR             www.gunaydinizmir.com

AZİZ İZMİR                  www.azizizmir.com

EGE RAPOR                 www.egerapor.com

EGE İLAN                    www.egeilan.net

EGE İHALE                  www.egeihale.com

ALFA TİVİ                  www.alfativi.com

EGE VİDEO                www.egevideo.com

EGEPLAY                 www.egeplay.com 

 

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 232 616 28 78 Faks : 0 232 616 28 78