• BIST 97.988
  • Altın 242,195
  • Dolar 6,2610
  • Euro 7,3524
  • İzmir 20 °C

Aliağa’da Okullar Arası Spor Etkinlikleri Başlıyor

Aliağa’da Okullar Arası Spor Etkinlikleri Başlıyor
Aliağa’da her yıl Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen okullar arası spor müsabakaları, bu yılda büyük bir heyecana sahne olacak.

Aliağa’da her yıl Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen okullar arası spor müsabakaları, bu yılda büyük bir heyecana sahne olacak.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenecek olan etkinliklere Aliağa’daki tüm okullar katılım sağlayacak. Öğrenciler; futbol, voleybol, atletizm, kros, satranç, masa tenisi ve basketbol kategorilerinde dereceye girebilmek için yarışacaklar.

Kıyasıya mücadelelerin yaşanacağı spor etkinlikleri, 27 Şubat Pazartesi günü Gazi Ortaokulu ile Şehit Kemal Ortaokulu Kız Voleybol takımlarının Petkim Spor Salonundaki karşılaşmasıyla start alacak. Ortaokullar arasındaki yarışmalarda dereceye girenler için 20 Nisan’da, liseler arasındaki yarışmalarda dereceye girenler için ise 18 Mayıs’ta ödül töreni düzenlenecek.

ORTAOKULLLAR ARASI YARIŞMA FİKSTÜRÜ:

Voleybol (Kız) - Petkim Spor Salonu

GAZİ ORTAOKULU

ŞEHİT KEMAL ORTAOKULU

27.2.2017

10:00

ATATÜRK ORTAOKULU

ŞEHİT ÇAVUŞ BÜLENT KULA ORTAOKULU

27.2.2017

11:00

GAZİ ORTAOKULU

ŞEHİT ÇAVUŞ BÜLENT KULA ORTAOKULU

1.3.2017

10:00

PETROKİMYA ORTAOKULU

HELVACI ORTAOKULU

1.3.2017

11:00

ŞEHİT KEMAL ORTAOKULU

ATATÜRK ORTAOKULU

6.3.2017

10:00

HELVACI ORTAOKULU

TOKİ ORTAOKULU

6.3.2017

11:00

GAZİ ORTAOKULU

ATATÜRK ORTAOKULU

13.3.2017

10:00

PETROKİMYA ORTAOKULU

TOKİ ORTAOKULU

13.3.2017

11:00

ŞEHİT KEMAL ORTAOKULU

ŞEHİT ÇAVUŞ BÜLENT KULA ORTAOKULU

15.3.2017

10:00

AGRUBU 1.Sİ

B GRUBU 2.Sİ

20.3.2017

10:00

B GRUBU 1.Sİ

A GRUBU 2.Sİ

20.3.2017

11:00

3.-4.LÜK MAÇI

22.3.2017

10:00

1.-2.LİK MAÇI

22.3.2017

11:00

Futbol (Toki Futbol Sahası)

PETRO KİMYA ORTAOKULU

ŞEHİT KEMAL ORTAOKULU

07.3.2017

10:00

ŞEHİT ÇAVUŞ BÜLENT KULA

 ORTAOKULU

ATATÜRK ORTAOKULU

07.3.2017

11:00

PETRO KİMYA ORTAOKULU

YENİ ŞAKRAN ORTAOKULU

09.3.2017

10:00

ŞEHİT ÇAVUŞ BÜLENT KULA

ORTAOKULU

GAZİ ORTAOKULU

09.3.2017

11:00

PETRO KİMYA ORTAOKULU

MEHMET SAKA ORTAOKULU

14.3.2017

10:00

ŞEHİT ÇAVUŞ BÜLENT KULA

 ORTAOKULU

TOKİ ORTAOKULU

14.3.2017

11:00

ŞEHİT KEMAL ORTAOKULU

YENİ ŞAKRAN ORTAOKULU

16.3.2017

10:00

ATATÜRK ORTAOKULU

GAZİ ORTAOKULU

16.3.2017

11:00

ŞEHİT KEMAL ORTAOKULU

MEHMET SAKA ORTAOKULU

21.3.2017

10:00

ATATÜRK ORTAOKULU

TOKİ ORTAOKULU

21.3.2017

11:00

YENİ ŞAKRAN ORTAOKULU

MEHMET SAKA ORTAOKULU

23.3.2017

10:00

GAZİ ORTAOKULU

TOKİ ORTAOKULU

23.3.2017

11:00

AGRUBU 1.Sİ

B GRUBU 2.Sİ

28.3.2017

10:00

B GRUBU 1.Sİ

A GRUBU 2.Sİ

28.3.2017

11:00

                 3.LÜK-4 LÜK MAÇI

04.4.2017

10:00

                                                               1.LİK-2.LİK MAÇI

04.4.2017

11:00

Atletizm

Atletizm yarışmaları, 13 Nisan Perşembe günü saat 09.30’da Toki Futbol Sahasında 100-200-400 metre elemeleri yapılacak. Finaller ise 18 Nisan Salı günü yapılacak.

Erkek

1- Ted Aliağa Ortaokulu                            100-200-400

2- Helvacı Ortaokulu                                  400

3- Şehit Çavuş Bülent Kula Ortaokulu      100-200-400

4- Şehit Kemal Ortaokulu                         100-200-400

5- Petrokimya Ortaokulu                           100-200-400

6-Atatürk Ortaokulu                                   100-200-400

7- M. Saka Ortaokulu                                 100-200-400

8-Yeni Şakran Ortaokulu                            100-200-400

9-Gazi Ortaokulu                                        100-200

10-Toki Ortaokulu                                      100-200-400

Bayan

1-Atatürk Ortaokulu                                    200-400

2- Mehmet Saka Ortaokulu                       100-200-400

3- Helvacı Ortaokulu                                  200-400

4- Ted Aliağa Ortaokulu                            100-200-400

5- Petrokimya Ortaokulu                           100-200-400

6- Şehit Kemal Ortaokulu                         100-200-400

7- Yeni Şakran Ortaokulu                         100-200-400

8- Gazi Ortaokulu                                       100-200

9- Toki Orta okulu                                   100-200-400

Kros

Kros koşuları 19 Nisan Perşembe günü saat 09.30’da Aliağa Sahil Bandı Su İskelesi ve Cumhuriyet Meydanı arasında yapılacak. Kızlar 800 metrede, erkekler ise 1000 metrede yarışacak.

Satranç:

KATILAN TAKIMLAR( 6 TAKIM)

1- Gazi Ortaokulu

2- Mehmet Saka Ortaokulu

3- Helvacı Ortaokulu

4- Yeni Şakran Ortaokulu

5- Toki Ortaokulu

6-Şehit Kemal Ortaokulu

Satranç müsabakaları 17 Nisan Pazartesi günü saat 09.30’da Aliağa Belediyesi Satranç Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Masa Tenisi:

KATILAN TAKIMLAR (4 TAKIM)

1- TED Koleji

2- Şehit Kemal Ortaokulu

3- Gazi Ortaokulu

4- Şehit Çavuş Bülent Kula Ortaokulu

Masa Tenisi oyunları 12 Nisan Çarşamba günü saat 10.00’da Şehit Er Gökhan Çakır Anadolu Lisesi’nde yapılacaktır.

Dereceye giren sporculara 20 Nisan Perşembe günü saat 11.00’de Enka Spor Salonu’nda ödül töreni düzenlenecek.

LİSELER ARASI SPOR ETKİNLİKLERİ FİKSTÜR:

Voleybol (Kız) Petkim Spor Salonu

ALP OĞUZ ANADOLU LİSESİ

80.YIL ANADOLU LİSESİ

29.3.2017

10:00

HABAŞ

M.GÜNGÖR ÇOLAKOĞLU A.L.

29.3.2017

11:00

ALP OĞUZ ANADOLU LİSESİ

M.GÜNGÖR ÇOLAKOĞLU A.L.

31.3.2017

10:00

ŞEHİT ER GÖKHAN ÇAKIR A.L.

ŞEHİT YÜZ.ÖZGÜR ÇEVİK ANA.LİS.

31.3.2017

11:00

80.YIL ANADOLU LİSESİ

HABAŞ

5.4.2017

10:00

ŞEHİT YÜZ.ÖZGÜR ÇEVİK ANA.LİS.

FİNAL TEMEL LİSESİ

5.4.2017

11:00

ALP OĞUZ ANADOLU LİSESİ

HABAŞ

12.4.2017

10:00

ŞEHİT ER GÖKHAN ÇAKIR A.L.

FİNAL TEMEL LİSESİ

12.4.2017

11:00

80.YIL ANADOLU LİSESİ

M.GÜNGÖR ÇOLAKOĞLU A.L.

19.4.2017

10:00

AGRUBU 1.Sİ

B GRUBU 2.Sİ

26.4.2017

10:00

B GRUBU 1.Sİ

A GRUBU 2.Sİ

26.4.2017

11:00

3.-4.LÜK MAÇI

3.5.2017

10:00

1.-2.LİK MAÇI

3.5.2017

11:00

Futbol (Toki Futbol Sahası)

80.YIL CUMHURİYET ANADOLULİSESİ

HEYDAR ALİYEV MTAL

03.4.2017

09:00

ŞEHİT ER GÖKHAN ÇAKIR A.L.

HABAŞ

03.4.2017

10:30

M.GÜNGÖR ÇOLAKOĞLU A.L.

ALİAĞA MTAL

7.4.2017

09:00

FİNAL TEMEL LİSESİ

ŞEHİT YÜZ.ÖZGÜR ÇEVİK ANA.LİS.

7.4.2017

10:30

80.YIL CUMHURİYET ANADOLULİSESİ

M.GÜNGÖR ÇOLAKOĞLU A.L.

10.4.2017

09:00

ŞEHİT ER GÖKHAN ÇAKIR A.L.

FİNAL TEMEL LİSESİ

10.4.2017

10:30

HEYDAR ALİYEV MTAL

ALİAĞA MTAL

14.4.2017

09.00

HABAŞ

ŞEHİT YÜZ.ÖZGÜR ÇEVİK ANA.LİS.

14.4.2017

10:30

80.YIL CUMHURİYET ANADOLULİSESİ

ALİAĞA MTAL

17.4.2017

09.00

ŞEHİT ER GÖKHAN ÇAKIR A.L.

ŞEHİT YÜZ.ÖZGÜR ÇEVİK ANA.LİS.

17.4.2017

10:30

HEYDAR ALİYEV MTAL

M.GÜNGÖR ÇOLAKOĞLU A.L.

21.4.2017

09.00

HABAŞ

FİNAL TEMEL LİSESİ

21.4.2017

10:30

AGRUBU 1.Sİ

B GRUBU 2.Sİ

24.4.2017

09:00

B GRUBU 1.Sİ

A GRUBU 2.Sİ

24.4.2017

10:30

3.-4.LÜK MAÇI

28.4.2017

09:00

1.-2.LİK MAÇI

28.4.2017

10:30

Basketbol:

ALP OĞUZ ANADOLU LİSESİ

ALİAĞA MTAL

13.4.2017

09:30

ŞEHİT YÜZ.ÖZGÜR ÇEVİK ANA.LİS.

HABAŞ

13.4.2017

10:30

ALP OĞUZ ANADOLU LİSESİ

HABAŞ

18.4.2017

09:30

FİNAL TEMEL LİSESİ

ŞEHİT ER GÖKHAN ÇAKIR A.L.

18.4.2017

10:30

ALİAĞA MTAL

ŞEHİT YÜZ.ÖZGÜR ÇEVİK ANA.LİS.

25.4.2017

09:30

ŞEHİT ER GÖKHAN ÇAKIR A.L.

80.YIL ANADOLU LİSESİ

25.4.2017

10:30

ALP OĞUZ ANADOLU LİSESİ

ŞEHİT YÜZ.ÖZGÜR ÇEVİK ANA.LİS.

27.4.2017

09:30

FİNAL TEMEL LİSESİ

80.YIL ANADOLU LİSESİ

27.4.2017

10:30

ALİAĞA MTAL

HABAŞ

2.5.2017

09:30

AGRUBU 1.Sİ

B GRUBU 2.Sİ

4.5.2017

10:30

B GRUBU 1.Sİ

A GRUBU 2.Sİ

4.5.2017

09:30

 

3.-4.LÜK MAÇI

9.5.2017

09:30

 

1.-2.LİK MAÇI

 

9.5.2017

10:30

Satranç:

KATILACAK TAKIMLAR

1- Şehit Er Gökhan Çakır Anadolu

2- Mustafa Güngör Çolakoğlu Anadolu Lisesi

3- Habaş

4-Alp Oğuz Anadolu Lisesi

5- Aliağa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

6-Haydar Aliyev Lisesi

7-80. Yıl Cumhuriyet Lisesi

Satranç oyunları 15 Mayıs Pazartesi günü saat 09.30’da Aliağa Belediyesi Satranç salonunda yapılacak.

Atletizm:

Atletizm elemeleri 10 Mayıs Çarşamba günü saat 09.30’da Toki futbol sahasında yapılacak. Finaller ise 12 Mayıs Cuma günü saat 09.30’da yapılacak.

Erkek

1- Heydar Aliyev Lisesi                                       100-200-400

2- Habaş Lisesi                                                   100-200-400

3- Ted Koleji                                                        100-200-400

4- Mustafa Güngör Çolakoğlu Lisesi                  100-200-400

5- Alp Oğuz Anadolu Lisesi                                 100-200-400

6- Aliağa Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi     100-200-400

7- Şehit Er Gökhan Çakır Anadolu Lisesi         100-200-400

8-80.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi                  100-200-400

9-Şehit Yüzbaşı Özgür Çevik Anadolu Lisesi    100-200-400

Bayan

1- Heydar Aliyev Lisesi                                         100-200-400

2-Aliağa Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi      100-200-400

3- Ted Koleji Lisesi                                               100-200-400

4-Mustafa Güngör Çolakoğlu Lisesi                   100-200-400

5- Habaş Lisesi                                                    100-200-400

6- Alp Oğuz Anadolu Lisesi                                 100-200-400

7-80.Yıl Anadolu Lisesi                                      100-200-400

8-Şehit Er Gökhan Çakır Anadolu Lisesi           100-200-400

9-Final Temel Lisesi                                           100-200-400

Kros:

Kros koşuları 17 Mayıs Çarşamba günü saat 09.30’da Cumhuriyet Meydanı sahil bandında yapılacak.

Masa Tenisi:

Masa Tenisi oyunları 16 Mayıs Salı günü saat 10.00’da Aliağa Anadolu Lisesi’nde yapılacak.

Katılacak Takımlar

1- Aliağa TED Koleji Lisesi                                                         

2-Aliağa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

3- Mustafa Güngör Çolakoğlu Lisesi

4- Aliağa Final Temel Lisesi

5- Alp Oğuz Anadolu Lisesi

6- Haydar Aliyev Lisesi

//EGE BASIN GRUBU

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 232 616 28 78 Faks : 0 232 616 28 78